Planet TV Kolo sreče

Tako je tekmovalec v Kolesu sreče prišel do glavne nagrade

V oddaji Kolo sreče, ki jo na Planetu lahko spremljate od ponedeljka do četrtka ob 20. uri, se je sreča tokrat nasmehnila tekmovalcu Alešu, ki je osvojil glavno nagrado.

Včeraj smo spremljali izjemno razburljivo igro Kolesa sreče, v kateri se je tokrat preizkusila tudi antropologinja, svetovalka za strateško komuniciranje in publicistka Jerca Legan, največ sreče pa je ne koncu imel Aleš, ki se je tudi s pomočjo sotekmovalke Martine uvrstil v bonus igro.

Geslo, ki ga je moral tekmovalec ugotoviti, je bilo sestavljeno iz dveh razmeroma dolgih besed, namig pa je bil "povzročajo odvisnost". Pri tem je imel kar nekaj sreče tudi pri izboru črk, saj je geslu na koncu manjkalo samo še šest črk, zato je brez težav uganil geslo, ki se je glasilo "računalniške igrice".

Tekmovalec je bil seveda vesel, ni pa pričakoval, da bo s tem osvojil kar glavno nagrado - enoletni najem avtomobila Ford Tourneo Courier. Veselje je bilo ob tem nepopisno. Več v zgornjem videu.

Kolo sreče se bo vrtelo tudi nocoj, ko se bo v zabavnem kvizu preizkusila tudi Nuša Kamnik - Nushy. Bodite z nami ob 20. uri na Planetu.

Zabavna oddaja Kolo sreče je na sporedu od ponedeljka do četrtka ob 20. uri!

Sorodne teme

Ne zamudite

Danes na sporedu

01:35
Prevare
02:05
Obalna straža
03:00
Obalna straža
03:55
Planet 18 večerna izdaja
04:15
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Lovci na zaklade
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Lovci na zaklade
11:00
Ambasadorjeva hči
11:55
Ambasadorjeva hči
12:50
Ambasadorjeva hči
13:45
TV prodaja
14:00
Gradnja zgodovinskih hiš
15:00
Lovci na zaklade
16:00
Umori na podeželju
18:00
Planet 18
18:20
Hiša vaših sanj
19:20
Družinski dvoboj
20:25
Aleksi
22:20
Naključne bogatašinje
00:55
Dragi sosedje
01:25
Družinski dvoboj
02:25
Ena žlahtna štorija
03:25
Nočni program
03:40
Zbiratelji krame
04:40
Preživetje v divjini
05:40
Monster jam
06:10
Neverjetne železnice
07:10
Družinski dvoboj
08:10
Družinski dvoboj
09:15
TV prodaja
09:30
Piramida sreče
10:55
Dragi sosedje
11:25
Dragi sosedje
11:55
Obalna straža
12:45
Dunking Devils
12:55
Andre Rieu: V živo iz Sydneya
15:50
Peklenska kuhinja
16:50
Pri Črnem Petru
18:15
Piramida sreče
19:40
Dragi sosedje
20:10
Dragi sosedje
20:40
Planet 18
21:00
Ameriški ninja 3
22:50
Upokojeni, oboroženi, nevarni 2
00:25
Vonj po strasti
01:20
Kraljica mojih sanj
02:20
Oče
03:15
Prepovedani sadež
04:10
Prepovedani sadež
05:10
Zdravnik brez vesti
06:05
Umori na podeželju
07:55
Prevare
08:25
Prevare
08:55
TV prodaja
09:55
Lovci na zaklade
10:50
Moja hči
11:40
Moja hči
12:35
Moja hči
13:30
Kraljica mojih sanj
14:30
Kraljica mojih sanj
15:25
Nevestini materi
17:10
Zamenjava za fanta
19:00
Poroka na prvi pogled: Avstralija
20:15
Poroka na prvi pogled: Avstralija
21:35
Umori na podeželju
23:25
Aleksi