Spored Planet TV

06:05
Planet 18
07:00
Počitniške nastanitve pod soncem
07:59
Jutro na Planetu
10:06
Gradnja zgodovinskih hiš
11:02
Počitniške nastanitve pod soncem
11:59
Ambasadorjeva hči
12:51
Ambasadorjeva hči
13:45
TV prodaja
14:00
Gradnja zgodovinskih hiš
14:56
Lovci na zaklade
15:56
Umori na podeželju
17:59
Planet 18
18:22
Ta teden z Juretom Godlerjem
19:33
Družinski dvoboj
20:43
Hobit: Bitka petih vojska
23:22
Na pol poti
01:15
Ljubezenski klub: Lauren
03:00
Umori na podeželju
05:01
Gradnja zgodovinskih hiš
05:59
Planet 18
06:21
Prevare
06:51
Prevare
07:22
Prevare
07:52
Lovci na zaklade
08:48
Jutro na Planetu
09:55
Gradnja zgodovinskih hiš
10:51
Lovci na zaklade
11:47
Ambasadorjeva hči
12:44
TV prodaja
13:00
Tabor slovenskih pevskih zborov
15:00
Lovci na zaklade
16:09
Zamenjava za fanta
17:59
Planet 18
18:21
Ura moči
19:03
Milijonar
20:01
Načrt za pobeg
22:13
Mavretanec: Dnevnik iz Guantanama
00:45
Zamenjava za fanta
02:31
Umori na podeželju
04:24
Ura moči
05:19
Lovci na zaklade
06:10
Prevare
06:39
Planet 18
07:03
Usodna ljubezen
07:59
Jutro na Planetu
10:01
Tri sestre
11:02
Vaše zdravje, naša skrb
12:02
Sulejman Veličastni
13:08
TV prodaja
13:23
Leta štejejo
14:53
Polsestri
15:23
Polsestri
15:58
Usodna ljubezen
16:59
Tri sestre
17:57
Planet 18
18:52
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:14
Peklenska kuhinja
22:12
Planet 18 večerna izdaja
22:37
Obalna straža
23:26
Prevare
00:54
Rebelde
01:51
Peklenska kuhinja
02:46
Kolo sreče
03:59
Planet 18 večerna izdaja
04:24
Nočni program
05:12
Polsestri
05:39
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Peklenska kuhinja
22:20
Planet 18 večerna izdaja
22:35
Obalna straža
23:35
Prevare
23:56
Rebelde
00:05
Rebelde
01:05
Rebelde
02:05
Peklenska kuhinja
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Peklenska kuhinja
22:20
Planet 18 večerna izdaja
22:35
Obalna straža
23:35
Prevare
00:05
Rebelde
01:05
Rebelde
02:05
Peklenska kuhinja
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Umori na podeželju
23:25
Planet 18 večerna izdaja
23:45
Obalna straža
00:40
Prevare
01:10
Rebelde
02:05
Rebelde
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Umori na podeželju
22:00
Planet 18 večerna izdaja
22:15
Obalna straža
23:15
Somalijski pirati
01:35
Prevare
02:05
Obalna straža
03:00
Obalna straža
03:55
Planet 18 večerna izdaja
04:15
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Lovci na zaklade
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Lovci na zaklade
11:00
Ambasadorjeva hči
11:55
Ambasadorjeva hči
12:50
Ambasadorjeva hči
13:45
TV prodaja
14:00
Gradnja zgodovinskih hiš
15:00
Lovci na zaklade
16:00
Umori na podeželju
18:00
Planet 18
18:20
Hiša vaših sanj
19:20
Družinski dvoboj
20:25
Aleksi
22:20
Naključne bogatašinje
00:15
Zamenjava za fanta
02:15
Umori na podeželju
04:15
Nočni program
05:00
Hiša vaših sanj
06:00
Planet 18
06:20
Prevare
06:50
Prevare
07:20
Prevare
07:50
Lovci na zaklade
08:50
Jutro na Planetu
10:00
Gradnja zgodovinskih hiš
11:00
Ambasadorjeva hči
11:55
Ambasadorjeva hči
12:50
Ambasadorjeva hči
13:45
TV prodaja
14:00
Gradnja zgodovinskih hiš
15:00
Lovci na zaklade
16:00
Ljubezen na Sv. Luciji
18:00
Planet 18
18:20
Ura moči
19:00
Hiša vaših sanj
20:00
Rambo: do zadnje kaplje krvi
22:00
Somalijski pirati
00:15
Ljubezen na Sv. Luciji
02:10
Umori na podeželju
04:10
Nočni program
05:00
Ura moči
05:40
Hiša vaših sanj
06:40
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Leta štejejo
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Peklenska kuhinja
22:20
Planet 18 večerna izdaja
22:40
Obalna straža
23:35
Prevare
00:05
Rebelde
01:05
Rebelde
02:05
Peklenska kuhinja
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Peklenska kuhinja
22:20
Planet 18 večerna izdaja
22:40
Obalna straža
23:35
Prevare
00:05
Rebelde
01:05
Rebelde
02:05
Peklenska kuhinja
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Peklenska kuhinja
22:20
Planet 18 večerna izdaja
22:40
Obalna straža
23:35
Prevare
00:05
Rebelde
01:05
Rebelde
02:05
Peklenska kuhinja
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Kolo sreče
21:20
Umori na podeželju
23:25
Planet 18 večerna izdaja
23:40
Obalna straža
00:35
Prevare
01:05
Rebelde
02:05
Rebelde
03:05
Kolo sreče
04:20
Planet 18 večerna izdaja
04:40
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri
06:05
Planet 18
07:00
Usodna ljubezen
08:00
Jutro na Planetu
10:00
Tri sestre
11:00
Vaše zdravje, naša skrb
12:00
Sulejman Veličastni
13:05
TV prodaja
13:20
Kolo sreče
14:40
Polsestri
15:15
Polsestri
16:00
Usodna ljubezen
17:00
Tri sestre
18:00
Planet 18
18:55
Sulejman Veličastni
20:00
Umori na podeželju
22:00
Planet 18 večerna izdaja
22:15
Obalna straža
23:10
Obalna straža
00:00
Rocky
02:40
Prevare
03:10
Obalna straža
04:05
Planet 18 večerna izdaja
04:25
Nočni program
05:05
Polsestri
05:35
Polsestri